21 NOV 2015 ATB wedstrijd Oude Tonge Sportpark De Koepel

Voor aankondigingen, uitslagen en het voor- en nabespreken van wedstrijden.
Plaats reactie
Gerard Butter
Mountainbike Junk
Mountainbike Junk
Berichten: 370
Lid geworden op: do 4 oktober 2007, 22:12
Mijn mountainbike: Merida Misson Elite / Scott Spark Expert
Contacteer:

ma 9 november 2015, 13:35

1e ATB wedstrijd op Sportpark De Koepel
Oude Tonge
zaterdag 21 november 2015

Categorie Wedstrijd duur Start tijd
Jeugd tm 8 jaar 20 min. 12.30u
Jeugd 9 + 10 jaar 20 min. 12.30u
Jeugd 11 + 12 jaar* 25 min. 12.30u
Jeugd 13 + 14 jaar 30 min. 13.00u
Jeugd 15 +16 jaar 30 min. 13.00u
Parkoers verkenning
B categorie (39+) 50 min. 14.00u
Parkoers verkenning
Dames 50 min. 15.15u
A categorie (-40) 60 min. 15.15u

De wedstrijd maakt deel uit v/d Wintercompetitie TMZ seizoen 2015/2016
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts
marc mobibiker
Mtb fanaat
Mtb fanaat
Berichten: 17
Lid geworden op: vr 29 september 2006, 16:53
Mijn mountainbike: trek top fuel

ma 9 november 2015, 13:57

Aanwezig !
Gerard Butter
Mountainbike Junk
Mountainbike Junk
Berichten: 370
Lid geworden op: do 4 oktober 2007, 22:12
Mijn mountainbike: Merida Misson Elite / Scott Spark Expert
Contacteer:

za 21 november 2015, 21:00

Oude Tonge
21-11-2015

H A categorie

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Sleeckx Oostmalle
2 Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk
3 Bart Claeys Ertvelde
4 Davy van Mourik Zierikzee
5 Dick v.d. Berg Gapinge
6 Bart Maas Hansweert
7 Marijn Vermue Nisse
8 John Roos Sommelsdijk
9 Nick de Rijcke Hulst
10 Marcel vd Griend Melissant
11 Willem-jan Koeman Wissekerke
12 Boy van der Veer Roosendaal
13 Sander v.d. Velde Oude Tonge
14 Dante de Ruysscher Oostburg
15 Sjoerd Philipse Heinkenszand
16 Jordy Leenknecht Hulst
17 Gerwin Jonkers Dirksland
18 Corne v.d Linde Middelharnis
19 Gerard Meeusen Stad A H Haringvliet
20 Jeroen Groenendijk Oude Tonge
21 Emiel Kats Oude Tonge
22 Michel de Keijzer Goes


Dames

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Simone Cornelisse Middelburg
2 Danielle Verstraten Roosendaal
3 Mieke de Craene Evergem
4 Mirthe Ruijsscher Oostburg
5 Carine de Vriendt Zomergem


H B categorie

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Marc Vanacker Sint-niklaas
3 Sven Standaerd Zafelare
4 Kurt van Haverbeke Evergem
5 Jean Paul Reunis Hulst
6 Dirk Verstraate Middelburg
7 Franky Taelman Zelzate
8 Nelis Rokven Hulst
9 Jimmy Cools Evergem
10 Marc Huijsmans Oude Tonge
11 Patrick Ten Hartog Sinaai
12 Luc Stroo Zelzate
13 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
14 Jacco Schrijver `s Heer Hendrikskinderen
15 Eddy van Kenhove Zelzate
16 Kees Spuy Stellendam
17 Richard de Visser Oost-souburg
18 Jaap Visbeen Nieuwe Tonge
19 Dennis vd Ouden Oude Tonge
20 Mario v.d. Cruyssen Lovendegem
21 René de Leeuw s Heer Hendrikskinderen
22 Laurens Huizer Stad Aan 't Haringvliet
23 Karel van Iwaarden Melissant
24 Guido Pruijmboom Kortgene
25 Wijnand Boeter Middelharnis
26 Jan Cornelisse Middelburg
27 Martin Steendijk Goes
28 Jan van Wijk Den Bommel
29 Peter de Jager
30 Henk v.d. Weijden Middelharnis
31 Johan Dupree Middelharnis
Michel Keizer Oude Tonge
Jan David van Keulen Stellendam


15 en 16 jaar

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Max van Genderen Zierikzee
4 Stef Weterings Lage Zwaluwe
5 Bernd Sipman Oude Tonge


13 en 14 jaar

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jeroen Boelshouwer Noordhoek
2 Martijn Steenblok Heinkenszand
3 Arthur Piso Wilhelminadorp
4 Dies Moelker Kloetinge
5 Luuk de Vos Heinkenszand
6 Douwe de Smit Axel
7 Flavio Moretti Middelburg
8 Rick Boeter Middelharnis
9 Thimon Wolters Middelharnis


11 en 12 jaar

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rowdy Reunis Hulst
2 Bart Kastelein Burgh Haamstede
3 Tom Houmes Wissenkerke
4 Alex Piso Wilhelminadorp
5 Rosanne van Rees Groot Amers
6 Lennert v. d. Cruyssen Lovendegem
7 Babette v.d. Wolf Oude Tonge
8 Nienke Dullemond Oldgensplaat
9 Maurits Neele Oude Tonge
Luc van Cadzand Wemeldinge
Noel Rokven Hulst


9 en 10 jaar

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Christiaan van Rees Groot Ammers
2 Rob Kastelein Burgh Haamstede
3 Xander v.d. Cruyssen Lovendegem
4 Senna Remijn Wolphaartsdijk
5 Joran rei Quist Burgh Haamstede
6 Storm Klaasse Heinkenszand
7 Senna van Iwaarden Yerseke
8 Renzo Moretti Middelburg
9 Tycho Goosen Wolphaarsdijk
10 Nina Houmes Wissenkerke
11 Mees de Vos Heinkenszand
12 Joshy Vernaeve Ertvelde
13 Noortje de Vos Heinkenszand
14 Quinten Nouwens Oude Tonge


tm 8jaar

uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Blomaard Wemeldinge
2 Senna Klaasse Wemeldinge
3 Tijl van Haverbeke Evergem
4 Marrt van Cadzand Wemeldinge
5 Melissa Nuijten Heinkenszand
6 Britt Blomaard Wemeldinge
7 Tuur van Haverbeke Evergem
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts
Gerard Butter
Mountainbike Junk
Mountainbike Junk
Berichten: 370
Lid geworden op: do 4 oktober 2007, 22:12
Mijn mountainbike: Merida Misson Elite / Scott Spark Expert
Contacteer:

ma 23 november 2015, 13:34

The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts
marc mobibiker
Mtb fanaat
Mtb fanaat
Berichten: 17
Lid geworden op: vr 29 september 2006, 16:53
Mijn mountainbike: trek top fuel

ma 23 november 2015, 13:48

Leuke wedstrijd.
Plaats reactie